NAPĘDY DO BRAM

NAPĘDY DO BRAM

NAPĘDY DO BRAM

Napędy służą do automatycznego otwierania i zamykania bram, rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych, markiz. Istnieje kilka typów napędów dostępnych na rynku, z których każdy ma swoje specyficzne cechy i zastosowania.

NAPĘDY DO BRAM GARAŻOWYCH

Napędy szynowe lub boczne, przeznaczone do segmentowych i uchylnych bram garażowych. Umożliwiają ich zdalną obsługę bez wychodzenia z pojazdu. Obsługa za pomocą m.in.: pilota, klawiatury kodowej, smartfonu z poziomu aplikacji. 

NAPĘDY DO BRAM wjazdowych JEDNO-/ DWUSKRZYDŁOWYCH

Przeznaczone do bram wjazdowych skrzydłowych. Napędy te są zamocowane na słupkach i skrzydłach bramy, umożliwiając otwieranie i zamykanie skrzydła. 

NAPĘDY DO BRAM wjazdowych PRZESUWNYCH

Przeznaczone do bram wjazdowych przesuwnych. Zarówno do posesyjnych bram, do wspólnot mieszkaniowych, jak i dla przedsiębiorstw. 

NAPĘDY PODZIEMNE

Podziemne, sama nazwa mówi, że są ukryte pod powierzchnią gruntu i są idealne dla bram wjazdowych skrzydłowych. Obsługa jak w innych modelach za pomocą pilota, klawiatury kodowej, smartfonu z poziomu aplikacji.

 

Ważne jest, aby wybrać odpowiedni napęd do danego produktu, z uwzględnieniem jego rodzaju i wagi oraz aby spełniał Twoje indywidualne potrzeby.
Przed zakupem napędu zaleca się skonsultowanie z profesjonalistą, aby uzyskać dokładne informacje na temat napędu dla Twojego konkretnego przypadku.

Współpracujemy z najlepszymi:

Kontakt

Potrzebujesz profesjonalnych usług?

Zadzwoń !